Filtrai - filtrai technikai. Aukšta filtrų kokybė iš žymiausių pasaulinių gamintojų. Didžiulis filtrų asortimentas.

Ieškote kuro filtro? Norite suremontuoti automobilį? Atlikti einamąjį remontą? Į visus jūsų klausimus atsakysime šiandienos straipsnyje. Tęsiame rubriką apie automobilių dalis, automobilių remontą. Taigi, kiek kainuoja kuro filtrai lengvajam automobiliui? Kokybiškų filtrų kainos prasideda nuo keliasdešimties eurų ir gali siekti kelis šimtus eurų. Aišku, kad daugeliui automobilių tinka kuro filtrai už dešimt, penkiolika eurų. Brangūs filtrai skirti sportiniams automobiliams. Jeigu norite tik pasikeisti kuro filtrą jums reikės pardavėjui pateikti automobilio duomenis. Pagal šią informaciją, bus galima surasti jūsų automobiliui tinkančią produkciją.

Dažnas klientas užduoda klausimą, kur geriausia pirkti automobilių dalis? Atsakymas, ten, kur geriausias kainos ir kokybės santykis. Jeigu gerai peržiūrėkite specialistų siūlomą asortimentą, tai pamatysite, kad rinkoje yra iš ties daug vietų, kur galite nusipirkti tokią produkciją. Vienas populiariausių pardavėjų rekomenduoja rinktis tradicines auto detalių parduotuves. Čia visada rasite geras kainas ir produkciją gausite iš karto. Aišku, tie kas neskuba, dažnai nori įsigyti produkciją už konkurencingą kainą, tada geriausia rinktis elektronines parduotuves. Tokio tipo parduotuvėse rasite itin didelį produkcijos asortimentą ir žinoma, geras kuro filtrų kainas. Nepamirškite, kad norėdami sutaupyti, dalyvaukite akcijose ir išpardavimuose. Daugelis auto detalių parduotuvių reguliariai skelbia akcijas, todėl galima nemažai sutaupyti.

Kuro filtrai ir jų pirkimas

Kiekvienas vairuotojas turi žinoti tai, kad automobiliui reikia keisti visus filtrus. Priklausomai nuo automobilio modelio, jūsų vairavimo stiliaus kiekvienas filtras turi tarnavimo terminą. Taigi, reikėtų reguliariai keisti šias detales. Kuro filtrai, tepalo filtrai ir oro filtrai keičiami atliekant einamąjį automobilio remontą. Kiekviena detalė turi savo galiojimo terminą, todėl priklausomai nuo gamintojo, reikės reguliariai prižiūrėti automobilį.

Dažnas klientų klausimas, kur galima nusipirkti kuro filtrą? Kaip jau minėjome yra daug vietų kur parduodamas šis produktas. Tai gali būti tradicinės auto detalių parduotuvės arba elektroninės parduotuvės. Kiekvienas pasirinkimas turi savų pliusų ir minusų. Tradicinėse parduotuvėse nusipirkus prekę ją iš karto gaunate, tačiau kartais čia būna nemažos detalių kainos. Perkant produkciją elektroninėse parduotuvėse galite įsigyti filtrus pigiau ir turite ženkliai didesnį produkcijos asortimentą. Pagrindinis minusas, kad reikia laukti, kol produkcija bus pristatyta į jūsų nurodytą adresą. Pristatymo terminas priklauso nuo pardavėjo, tačiau dažniausiai tai būna viena, dvi darbo dienos.

Mieli UAB Kentek klientai,  svarbi informacija dėl pristatymo sąlygų:

- Užsakymai, kurių vertė viršija 19.00+PVM Eur,  visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai
- Užsakymams, kurių vertė iki 19.00 Eur,  taikomas 3.00 Eurų + PVM pristatymo mokestis.
- Dėl sunkių ir stambiagabaričių krovinių pristatymo informuosime atskirai kiekvienu atveju.