Filtrai - filtrai technikai. Aukšta filtrų kokybė iš žymiausių pasaulinių gamintojų. Didžiulis filtrų asortimentas.

Kiekvienas klientas pirkdamas produkciją nori sutaupyti. Norime įsigyti kokybišką prekę už konkurencinga kainą. Šiandien rinkoje turime didelį produkcijos asortimentą. Kiekviename mieste galima rasti automobilių dalių parduotuves, kuriose parduodama įvairių automobilių dalys. Nusipirkus naudotą automobilį, patyrę meistrai visada rekomenduoja pakeisti automobilio tepalus, kuro, oro, tepalo filtrus. Visą šią produkciją galite įsigyti ir internetu. Filtrai už geras konkurencingas kainas parduodami ne vienoje elektroninėje parduotuvėje. Specialistai rekomenduoja rinktis būtent gerai žinomų gamintojų produkciją. Kartais klientai klausia, ar reikia keisti visus filtrus? Atsakymas, norint, kad automobilis tarnautų ilgus metus, reikėtų jį tinkamai prižiūrėti. Mažiausiai ką galite padaryti, tai pakeisti šias detales. Automobilis geriau dirba, kada yra pakeisti tepalai ir filtrai. Jaučiasi kitoks automobilio variklio darbas. Taip pat vienas dažniausiai užduodamų klausimų, tai kiek kainuos filtrai ir tepalas vidutinės klasės automobiliui? Tiksli kaina priklausys nuo automobilio markės, metų ir kitų svarbių aspektų, tačiau bendrai galima pasakyti, kad išleisite nuo penkiasdešimties iki šimto eurų. Perkant tepalą nevertėtų taupyti, rinkitės gerai žinomų gamintojų produkciją ir taip būsite tikri, kad jūsų automobilis tarnaus ilgus metus.

Specialisto patarimai perkantiems automobilį

Automobilio įsigijimas yra rimtas įvykis, todėl vertėtų žinoti bendrus patarimus, kurie padės nusipirkti geresnį automobilį.  Pirmiausia, ką galite padaryti, tai apžiūrėti oro filtrus. Jeigu pardavėjas sako, kad automobilis prižiūrėtas, tai patvirtins švarūs ir laiku keisti oro filtrai. Jeigu matote, kad oro filtrai yra užnešti purvu, dulkėmis, tai ženklas, kad automobilis nebuvo tinkamai prižiūrimas. Ne visuose automobiliuose galima lengvai patikrinti kuro filtrą, tačiau jeigu turite tokią galimybę, tai įsitikinkite, kokios būklės yra šis filtras. Nešvarūs filtrai yra vienas iš faktorių parodančių, kad automobilis nebuvo itin prižiūrimas arba automobilio pardavėjas nelabai žino, kad reikia keisti visus filtrus.

Pirkdami automobilį nepamirškite patikrinti tepalo lygį. Jeigu trūksta tepalo, tai ženklas, kad automobilio variklis nėra tvarkingas. Pasitaiko atvejų, kada yra per daug tepalo, tai irgi blogas ženklas. Visi šie ženklai tik parodo, kaip automobilis buvo prižiūrimas. Jeigu nesate automobilių specialistas, tada rekomenduojame naudotis tokiomis paslaugomis. Lietuvoje yra daug įmonių, kurios padeda įsigyti automobilį. Šios srities profesionalai patikrina visus filtrus, tepalus, važiuoklę. Išbando automobilį ir pateikia savo rekomendacijas. Taip, jūs galite įsigyti tinkamą automobilį už konkurencingą kainą.

Mieli UAB Kentek klientai,  svarbi informacija dėl pristatymo sąlygų:

- Užsakymai, kurių vertė viršija 19.00+PVM Eur,  visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai
- Užsakymams, kurių vertė iki 19.00 Eur,  taikomas 3.00 Eurų + PVM pristatymo mokestis.
- Dėl sunkių ir stambiagabaričių krovinių pristatymo informuosime atskirai kiekvienu atveju.