Filtrai - filtrai technikai. Aukšta filtrų kokybė iš žymiausių pasaulinių gamintojų. Didžiulis filtrų asortimentas.

Filtrai Vilniuje ir jų kainos

Kiek kainuoja kokybiški filtrai? Kur galima įsigyti kuro ir oro filtrų? Kiek kainuoja filtrai Vilniuje? Tęsiame straipsnių ciklą skirta automobilių detalėms. Šiandien aptarsime kas yra filtrai, kiek jie kainuoja ir atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus. Taigi, pradedame nuo dažniausiai užduodamo klausimo: kiek kainuoja kokybiški filtrai? Kainos labai įvairios. Viskas priklauso kokio filtro jums reikia. Patys populiariausi, tai kuro, tepalo ir oro filtrai. Šie produktai parduodami dažniausiai. Kainos svyruoja nuo penkių, šešių eurų iki kelių šimtų eurų. Tokius filtrus galite įsigyti praktiškai kiekvienoje auto detalių parduotuvėje. Vienose rasite didelį asortimentą, kituose mažesnį. Pagrindas, kad jūsų pasirinktas filtras tiktų jūsų automobiliui. Prieš perkant automobilio kuro filtrą, tepalo filtrą ar oro filtrą būtina pateikti automobilio duomenis. Pardavėjai duomenų bazėje nesunkiai suras tinkamą produktą. Ar yra kainų skirtumai priklausomai nuo miesto kuriame gyvenate? Ieškant didesnio asortimento ir geresnių kainų reikėtų keliauti į didžiuosius Lietuvos miestus. Čia yra daugiau parduotuvių ir dėl didesnės konkurencijos geresnės filtrų kainos. Filtrai Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste parduodami jau ne pirmą dieną, tad rinka yra jau nusistovėjusi. Tie kas turi ne vieną automobilį žino, kur geriausiai pirkti tokius filtrus.

Kur galima įsigyti tepalo ar oro filtrų?

Aišku, kad daugelis klientų natūraliai užduoda sau klausimą, kur geriausia pirkti tokius filtrus. Juk kiekviename mieste galima rasti itin daug parduotuvių. Filtrai Vilniuje ar Klaipėdoje yra parduodami tiek mažose, firminėse parduotuvėse, tiek didesniuose auto detalių centruose. Naujam klientui tikrai iškyla klausimas, kur geriau pirkti? Viskas priklauso nuo to kada jums reikalingas filtras. Vieni klientai ieško iš anksto, kiti paskutinę minutę. Jeigu konkretaus filtro jums reikia šiandien, tai geriausia tokius produktus įsigyti tradicinėse auto detalių parduotuvėse. Jeigu galite palaukti vieną, dvi dienas, tada rekomenduojame pirkti internetinėse parduotuvėse. Kodėl verta rinktis elektronines parduotuves? Pirmiausia, čia rasite ženkliai didesnį produkcijos asortimentą. Antras svarbus aspektas, tai geresnės produkcijos kainos. Suprantama, kad el.parduotuvių savininkai turi mažiau prekybos išlaidų, todėl gali pasiūlyti ženkliai geresnes produkcijos kainas.

Kiekvienais metais sukuriami vis nauji automobilių modeliai, o tai automatiškai reiškia, kad bus reikalingos auto detalės. Specialistai visada rekomenduoja rinktis tik žinomų gamintojų produkciją. Taip užtikrinsite, kad filtrai bus kokybiški ir ilgai tarnaus. Juk prastas filtras gali pakenkti automobiliui, todėl nerizikuokite ir klauskit pardavėjų, kokie filtrai yra geriausi, kokį gamintoją rinktis.

Mieli UAB Kentek klientai,  svarbi informacija dėl pristatymo sąlygų:

- Užsakymai, kurių vertė viršija 19.00+PVM Eur,  visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai
- Užsakymams, kurių vertė iki 19.00 Eur,  taikomas 3.00 Eurų + PVM pristatymo mokestis.
- Dėl sunkių ir stambiagabaričių krovinių pristatymo informuosime atskirai kiekvienu atveju.